Артезия на выставке ДЕРЕВООБРАБОТКА 2018

22 Мая 2018, Вт

З радістю повідомляємо що в цьому році Артезія вперше братиме участь у виставці ДЕРЕВООБРОБКА.

Дата та місце проведення:
22 - 25 травня 2018 року, виставковий центр «Південний-ЕКСПО»,
м. Львів, вул. Щирецька, 36.

Компанія АРТЕЗІЯ працює в області промислової теплоенергетики та автоматизації виробництв. Мейнстрімом компанії визначено пароконденсатні системи від котельні до виробництва. Компанія пропонує на ринку як комплектуючі до систем (конденсатовідвідники, конденсатні насоси, регулюючі клапани, трубопровідну арматуру, теплообмінне обладнання тощо) так і готові рішення, включно з аудитом, проектуванням, виробництвом, монтажем, пуско-налагоджуванням та супроводженням експлуатації пароконденсатних систем підприємства в подальшому.

У складі компанії є підрозділ, який займається автоматизацією як виготовлених модулів, так і автоматизацією виробництв на підприємствах в цілому. Для диспетчеризації роботи систем автоматичного керування використовується система mySCADA, офіційним представником в Україні є компанія АРТЕЗІЯ.

Всі наші програми та дії направлені для досягнення максимального енергозбереження, зниження собівартості, підвищення продуктивності та рівня безпеки експлуатації пароконденсатних систем, впровадження сучасних систем автоматизації та контролю за виробництвом, які дозволяють контролювати процеси навіть у відпустці.

Комментарии
Пока нет отзывов
Написать комментарий
Что интересует? Информация, цена, наличие ...*
Email
Введите комментарий*