Паровая сушка семян ПНП СПЕ ART-ACDC ТОВ "ПОТОКИ" м. Дніпро

ТОВ «ПОТОКИ», м. Дніпро

1. 2*3,2 МВт, ПНП СПЕ парові калорифери сушарки
2. ART-ACDC паровий модуль нагріву зовнішнього повітря до заданих температур вертикальної сушарки зернових Buhler

Згідно технічного завдання замовника була передбачена розробка проекту щодо впровадження наступного:
1. Розрахунок потужності парових калориферів для сушильної колони BUHLER та їх виробництво;
2. Розрахунок параметрів для виробництва парового модуля подачі та автоматичного регулювання пари на калорифери, активний відвід конденсату до котельні.

Після виїзду спеціалістів компанії «Артезія» на об’єкт для проведення збору вихідних даних та енергоаудиту була виявлена потреба забезпечити режим максимального навантаження узимку, обумовлений наступними параметрами нагріву повітря:
a. Початкова температура повітря -20 °С.
b. Задана температура повітря після нагріву +85 °С.
c. Масову витрату повітря  через калорифер визначити виходячи з умов, що об’ємна витрата повітря має бути неменша за 110 тис. м3/год на кожний канал при температурі повітря 85 °С. Всього використовується 2 канали.

Примітка: за вказаними параметрами визначена розрахункова потужність у 3,2 МВт на канал. Тобто, для нагріву повітря конструктивно має бути задіяно 2 секції калориферів по 3,2 МВт кожна. Таким чином, загальна теплова потужність установки визначається у 6,4 МВт.

Також після знайомства з технологічним процесом були ще деякі потреби:
- Забезпечення тиском пари на вводі парового модуля в межах 9,0…10,0 бар над./ паропроводом Ду150.
- Максимальний підйом зворотного конденсатопроводу 6,5…7,0 м, Ду80 та уклін конденсатопроводу має виконатися від теплового модуля у бік збірника конденсату котельні для забезпечення максимальної ділянки самопливу конденсату.
- підвод трубопровода стисненого повітря Ду25, тиском не меншим за 6,0 бар та не більшим за 10,0 бар.
- та інші.

Виробництво парових калориферів ПНП СПЕ:

 Проектування та виробництво

модулю подачі та регулювання парою з активним відводом конденсату ART-ACDC:

 Після відвантаження обладнання до об’єкту були виконані шеф-монтажні та пуско-налагоджувальні роботи.

 

На прохання Замовника даний проект був виконаний в короткий термін часу. Вихід на проектні показники став гарним початком сезону нового та сучасного перспективного олійноекстракціоного заводу. 


Опис роботи системи:


Відредукована пара з котельні 4 барн з температурою 150 С подається до модулю регулювання парою калориферів. Регулюючий клапан з пневмоприводом регулює пару по температурі повітря сушильної колони (датчик температури встановлений на одному з рівнів ходів повітря сушарки). Калорифери навантажуються парою згідно з режимом навантаження по насінню автоматично. Перед калориферами також встановлені вузли з повітрявідвіниками та переривниками вакууму для запобігання повітряних пробок неконденсованих газів і можливого утворення вакууму у системі відповідно. Утворений конденсат з Т=100-120 С після теплообміну потрапляє до ресиверів конденсату модуля. Після цього переривчасто по мірі надходження відкачується до котельні механічними паровими насосами, які не потребують електроенергії. Приводним середовищем може виступати як стиснене повітря, так і перегріта або насичена пара.


Насіння сушиться, волога знімається! Ланцюг технологічного процесу не переривається, якість виробленої продукції не втрачається!

Пара регулюється, конденсат повертається! Енергоресурси максимально ефективно використовуються!
Процес сушки автоматизований, оператор відпочиває!


В проекті використані калорифери власного виробництва «Артезія», паро-конденсатне обладнання (механічні парові насоси, конденсатовідвідники, повітрявідвідники) японського виробника MIYAWAKI, трубопровідна арматура SCA (Чехія), регулюючий клапан с пневмоприводом HABONIM (Ізраїль), КІПіА (WIKA, Schneider).